Yurdumuza ön kayıt yaptırmak için TIKLAYIN
ANA MENÜ
YURT KAYIT
HİZMETLERİMİZ
HABERLER
Yurt Kaydı İçin..
Yurdumuzda Bulu..
FOTOĞRAFLAR
Şuan Sitedekiler 1
Bugün Gelen8
Sayaç Detayı
Yiyecek İçecek Hizmetleri

Koza’da sabah kahvaltisi 08:00 - 11:00 arasi 13 çeşit ile açik büfe olarak sunulmaktadır.Akşam yemeği 4 çeşit olmak üzere Saat: 17:30-22:00 arasi verilmektedir. Yemek listelerimiz yurt öğrencilerinin genel istekleri dikkate alinarak belirlenmektedir.Her ay 30 çeşit ayri yemek sunulur. Kahvalti ve akşam yemeklerinde sunulan yiyecekler türlerine göre, uzman diyetisyen tarafindan yetişkin bir insanin bir günlük besin ihtiyacini fazlasiyla karşilayacak şekilde vitamin ve kalori hesabi yapilarak hazirlanir. Kullanilan gida maddelerinin tamami en kaliteli markalardan seçilmektedir.

Bütün gida maddeleri günlük alinmaktadir. Koza’da hiç bir gida maddesi stok yapilmaz. Sabah kahvaltılari açık büfe olup, günün menüsüne uyum gösteren en az 8 çeşit kahvaltılık sunulmaktadir. Sabah kahvaltılarında dönüşümlü olarak yine günün menüsüne uyum sağlayacak şekilde ekstra ilaveler verilmektedir. Akşam yemeklerimiz ise en az 3 çeşit olup yemek saati bitene kadar sicak tutularak porselen yemek takimlariyla self servis olarak sunulmaktadir.

Yurdumuzun kafeteryasinda Gece 03:00 'a kadar hizmet verilmektedir.Kafeteryamizda pizza,menemen, makarna çeşitleri,tost çeşitleri,çorba ve tatli çeşitleri, patates kizartma, bardakta misir v.b zengin yiyecek çeşitlerimiz mevcuttur.

Kahvalti ve akşam yemeği saatlerinde çay servisi ücretsizdir.