ANA MENÜ
YURT KAYIT
HİZMETLERİMİZ
HABERLER
Yurdumuzda Bulu..
FOTOĞRAFLAR
Şuan Sitedekiler 2
Bugün Gelen12
Sayaç Detayı
Yiyecek İçecek Hizmetleri

Koza’da sabah kahvaltısı 08:00 - 11:00 arası 13 çeşit ile açık büfe olarak sunulmaktadır.Akşam yemeği 4 çeşit olmak üzere Saat: 17:30-22:00 arası verilmektedir. Yemek listelerimiz yurt öğrencilerinin genel istekleri dikkate alınarak belirlenmektedir.Her ay 30 çeşit ayrı yemek sunulur. Kahvaltı ve akşam yemeklerinde sunulan yiyecekler türlerine göre, uzman diyetisyen tarafından yetişkin bir insanın bir günlük besin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak şekilde vitamin ve kalori hesabı yapılarak hazırlanır. Kullanılan gıda maddelerinin tamamı en kaliteli markalardan seçilmektedir.

Bütün gıda maddeleri günlük alınmaktadır. Koza’da hiç bir gıda maddesi stok yapılmaz. Sabah kahvaltıları açık büfe olup, günün menüsüne uyum gösteren en az 8 çeşit kahvaltılık sunulmaktadır. Sabah kahvaltılarında dönüşümlü olarak yine günün menüsüne uyum sağlayacak şekilde ekstra ilaveler verilmektedir. Akşam yemeklerimiz ise en az 3 çeşit olup yemek saati bitene kadar sıcak tutularak porselen yemek takımlarıyla self servis olarak sunulmaktadır.

Yurdumuzun kafeteryasında Gece 03:00 'a kadar hizmet verilmektedir.Kafeteryamızda pizza,menemen, makarna çeşitleri,tost çeşitleri,çorba ve tatlı çeşitleri, patates kızartma, bardakta mısır v.b zengin yiyecek çeşitlerimiz mevcuttur.

Kahvaltı ve akşam yemeği saatlerinde çay servisi ücretsizdir.